Софія Київська стала жертвою “хайпу” у Мережі

На порталі Прозорро з’явилася інформація про проведення тендеру з реконструкції Софії Київської. Попри те, що потреба є нагальною, це викликало хвилю “хайпу” та невдоволення у Мережі.

Не думав, що доживу до моменту, коли Мудрий Нарід (тм) плюватиметься в бік чи не найціннішої історичної Спадщини, яку має. Софії Київської. Просто шокований хвилею хейту, яка сьогодні здійнялася.

З Софією біда. Вона потребує певних невідкладних дій. І справа зовсім не у позолоті. Пам’ятка не буде чекати, вона і так чекає 30 років, поки корупційна свинота нарешті наситить свої смердючі хавала. Один із найцінніших В СВІТІ ансамблів візантійської мозаїки та живопису – справді під загрозою пошкодження. Або навіть знищення.

Ось тут – дійсний стан справ.

За останнє 10річчя вмерла українська журналістика. Але, на жаль, і PR. Уже практично ніхто не пам’ятає, що public relations українською – це ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ!!! Хто б не займався цим у Заповіднику “Софія Київська” – після сьогоднішнього epic fail-у йому б вартувало зробити харакірі.

Тезово:

1. Невже – після 100500 публічних шкандалів із прозоррівськими тендерами на кшталт будівництва стадіону за 100500 лямів у селі Великі Рагулі – комусь було незрозуміло, що буде 100501й шкандаль?! Невже не мож було провести просту інформаційну кампанію? Чесну, неманіпулятивну. Просто розповісти про дійсний стан речей… Ах, грошей на інформаційну кампанію нема? Та ?%ані ви по голові! У нас, українців, так багато Софій Київських? Вас усі би зрозуміли і підтримали “за просто так”. Якби ви принаймні СПРОБУВАЛИ.

2. Позолота… Хочеться просто плюнути в морду ідіоту, який втулив це слово в назву тендера. Чому ти ще туди слово “відкат” не втулило, чучєло?

3. І найголовніше. Навіть ЛОМи, які розганяли сьогоднішню “зраду”, переважно не мають уявлення, що Софія – МУЗЕЙ, а не діюча церква.

Звісно, в тому, що при одному із найвищих у світі %% власників куплених за сало дипломів про “вищу освіту” у нас давно пора відкривати для них же лікнепи, винна передусім одна терористична організація, яка чомусь вважає себе міністерством. Але зробіть ще по 1000 грн вхідні квитки. Чи взагалі по 10000. Он навіть зоопарк вішає в метро борди про “крокодила байрактара” (чи як там його). І народ знає – у Києві є зоопарк, його варто відвідати. А про Софію / Кирилівську / Андріївську (це все – один заповідник, одна юрособа!!!) широкий загал чує хіба в контексті чергових спроб бізнесменів у рясах якось туди влізти.

© Олекса ПРАВДИЧ